La Bella Lavanderina Wasparfum – Collectionbox (10x 30ml)
Ontdek jouw favoriete geur met deze luxe wasparfum box uit Italië
Laat je was wekenlang heerlijk ruiken met deze prachtige collectionbox van La Bella Lavanderina. Je ontvangt 10 intens geurende wasparfums in stijlvolle mini-flessen van 30 ml – perfect om elke geur op je gemak te testen óf om cadeau te geven aan een echte wasliefhebber.
🧴 Inhoud: 10 x 30 ml (goed voor 60 wasbeurten)
🌸 Geuren: Incanto, Favola, Lollipop, Elisir, Seta, Muschio Bianco, Diva, Minnie, Cinderella & Ariel
Waarom deze collectionbox een must-have is:
✔️ Ontdek 10 unieke geuren
Elke geur heeft z’n eigen karakter: van fris tot bloemig, van zacht tot intens. Ideaal om jouw favoriet(en) te vinden of lekker af te wisselen per seizoen of stemming.
✔️ Langdurige frisheid
Slechts 5 ml per wasbeurt is genoeg om je kleding dagenlang heerlijk te laten ruiken zelfs wanneer het in de kast ligt.
✔️ Zonder wasverzachter
Dankzij de geconcentreerde formule heb je geen wasverzachter meer nodig. Je was blijft zacht én ruikt fantastisch.
✔️ Perfect als cadeau
De luxe uitstraling en veelzijdige inhoud maken deze box een origineel én praktisch cadeau voor iedereen die van lekker ruikende was houdt.
✔️ Dierproefvrij & vrij van parabenen en nikkel
Zacht voor textiel en voor jou en beter voor de wereld.
Hoe gebruik je de wasparfum?
Voeg 5 ml toe aan het wasverzachterbakje
Eén flesje is goed voor circa 6 wasbeurten.
Werkt bij alle soorten textiel, in zowel wasmachine als handwas.
🎁 Totale inhoud: 300 ml → Goed voor maar liefst 60 wasbeurten
💡 Tip: Gebruik het ook eens voor beddengoed of handdoeken – geurbeleving gegarandeerd!