Steigerhouten Hondenbar HOOGTE

Artikelnr: HedH-01-ST

Deze steigerhouten hondenbar met hoogteverschil is de praktische oplossing wanneer honden van verschillende formaten gebruikmaken van dezelfde drinkplek. Ideaal voor situaties met bijvoorbeeld één kleine en één grote hond.

 

hout kleur

pootjes

70,00
Beschrijving

Steigerhouten hondenbar met hoogteverschil – inclusief drinkbakken


De hondenbar wordt veel toegepast in:

  • Winkels

  • Restaurants & horecazaken

  • Bedrijven

  • Kantooromgevingen

  • Wachtruimtes en ontvangstruimtes

Dankzij het robuuste ontwerp en het gebruik van steigerhout past deze hondenbar perfect in een stoere, industriële of natuurlijke inrichting.

De bar heeft een hoogteverschil, waardoor beide honden comfortabel kunnen drinken zonder te hoeven bukken of rekken. Dit maakt het product niet alleen praktisch, maar ook ergonomisch.

Inclusief metalen drinkbakken

De steigerhouten hondenbar wordt geleverd inclusief metalen bakken, zodat hij direct klaar is voor gebruik.

Optioneel met pootjes

Je kunt kiezen voor een uitvoering:

  • Zonder pootjes

  • Met pootjes

De variant met pootjes komt iets van de grond af. Dit is vooral handig wanneer de hondenbar buiten wordt geplaatst, bijvoorbeeld op een terras of bij een bedrijfsentree.

Zoals je van BUBLO Meubelen & Design gewend bent, is ook deze hondenbar handgemaakt, met liefde voor hout en oog voor detail.

👉 Een stijlvolle, duurzame en veel bestelde oplossing voor bedrijven waar honden welkom zijn.


Afmetingen

  • Breedte: 80 cm

  • Diepte: 40 cm

  • Hoogte: ca. 35 cm

  • Hoogteverschil: geschikt voor honden van verschillende formaten


Productspecificaties

  • Product: Steigerhouten hondenbar met hoogteverschil

  • Materiaal: steigerhout

  • Afwerking: blank hout

  • Drinkbakken: inclusief metalen bakken

  • Uitvoering: met of zonder pootjes

  • Toepassing: winkel, horeca, bedrijf, kantoor, buitengebruik

  • Handgemaakt: ja

Extra informatie

Op de foto ziet u model HOOGTE in de kleur greywash.

Alternatieve artikelen voor Steigerhouten Hondenbar HOOGTE